Výstavba domu

Bezproblémové budovanie stavby, či už na kľuč alebo svojpomocne, znamená pre Vás nastaviť svoju hypotéku tak, aby čerpanie úveru bolo v súlade s ustanoveniami zmluvy o zhotovení diela alebo harmonogramom stavebných prac. Postupné financovanie nehnuteľnosti nie je banálna zaležitosť a radšej, ako sa vystaviť  problémom/sankciám z oneskorenia platieb zhotoviteľovi, je vhodné sa poradiť s nami.

Ak chcete kupovať nedokončenú, rozostavanú nehnuteľnosť, vieme vám tiež pomôcť. Keďže dokončujete stavbu, potrebujete stavebné povolenie, dokumenty z katastra, znalecký posudok a ostatné tradičné doklady požadované bankou pre získanie hypotéky. Prekážkou nemusí byť ani prípad, kedy je stavba súčasným vlastníkom založená v prospech inej banky. 

Hypotekárny úver môžete použiť aj na rekonštrukciu, dostavbu alebo modernizáciu Vašej nehnuteľnosti. Nezáleží na tom, či práce vykonávate svojpomocne alebo sú vykonávané dodávateľsky na kľúč. Ide Vám o bezproblémový prísun peňazí podľa toho, čo a komu potrebujete na stavbe zaplatiť. 

v čom vám teda pomôžeme?

  • Nemusíte obchádzať banky, urobíme to za Vás a ponúkneme výsledok
  • Porovnanie cenových  ponuk jednotlivých bánk je namáhavá a stresujúca činnosť, vyberieme pre vás to najatraktívnejšie
  • Zladíme čerpanie hypotéky  s vašimi potrebami,  platbami stavebnej firme
  • Odporučíme vám najvhodnejšiu banku pre váš zámer
  • Aj „zamotané“ prípady dovedieme do úspešného konca
  • Naše služby sú bezplatné 

volajte, píšte...radi pomôžeme, je to bezplatné.