Projekt Severky 

Sme veľmi radi, že aj v ďalšej etape výstavby na ulici Dona Sandtnera v Pezinku sme “pri tom”. Po etapách Sever I, II a III sme partnerom pre hypotekárne financovanie aj v etape ✨Severky✨.  Spolupráca v trojuholníku: “developer – klient – hypošpecialista” prináša úžitok všetkým. Z pohľadu klienta ide hlavne o hladký priebeh zabezpečenia jeho hypotekárneho úveru. 

My poznáme projekt do detailu, nevypytujeme sa klienta a ten zase developera kedy má platiť, akú používa zmluvu, v ktorej banke má financovanie dohodnuté a tak stále dokola… My poznáme do detailu nastavenie projektu v bankách, boli sme sami aktívni účastníci pri jeho spracovaní a preto vieme poskytnúť ideálnu kombináciu požiadaviek a potrieb klienta s najvýhodnejším bankovým produktom a s požiadavkou predávajúceho na platby za dielo. Pri vzniku nepredvídanej situácie, vzhľadom na naše kontakty môžeme riešiť vec priamo tam, kde sa vyriešiť aj dá. 

Radi Vám pomôžeme pri riešení financovania v projekte ✨Severky✨, zverte sa do rúk hypotekárnych odborníkov. Pre doplnkové informácie k projektu si pozrite aj  stránku predávajúceho. 

v čom vám teda pomôžeme? naše služby sú bezplatné...

✨ pomoc pri získaní hypotekárneho financovania

         ✔️najvýhodnejší úver šitý na mieru Vám a potrebám platieb za byt v Severkách

         ✔️ponuka všetkých bánk

        ✔️úspora Vášho času, v banke komunikujeme za Vás

        ✔️riešime aj “zložité” prípady

✨ dokonalá znalosť detailu projektu len u nás

      ✔️nekladieme Vám zbytočné otázky, projekt poznáme

      ✔️komunikujeme priamo s predávajúcim

     ✔️poradenstvo podľa potreby aj u predávajúceho

vo formulári nižšie nám môžete zanechať vašu požiadavku:

volajte, píšte...radi pomôžeme, je to bezplatné.